Şube :0312 215 10 29
Merkez : 0312 215 10 28
MERKEZ
ŞUBE
HAKKIMIZDA

 

TECRÜBELİ VE EĞİTİMLİ PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE
KALİTELİ, HOŞGÖRÜLÜ VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET

Yurdumuz; aile sıcaklığı, güven, huzur, başarı ve kaliteyi arayan öğrencilerin
ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemektedir.

Merhaba,

Ben Gül Esen. 1974 Konya doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimimi Konya’nın Beyşehir ilçesinde tamamladım. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği’ni kazanarak Ankara’ya geldim. Üniversite öğrenimim boyunca devlet yurdunda kaldım.Yurtta geçirdiğim 4 sene boyunca yurt hayatını, öğrencilerin beklentilerini, sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından gördüm ve bizzat yaşadım.

Ankara’da öğrenci olmanın ne demek olduğunu eski bir öğrenci olarak çok iyi biliyorum. Yeni ve dinamik bir eğitimci olarak, siz öğrencilerime yüzünüzde tebessümle hatırlayacağınız mutlu anılar ve başarılı bir eğitim hayatı kazandırabilmek için çalışıyoruz.

Tüm yurt çalışanları olarak biz; öğrencilerimize kendilerini evlerinde  hissettirecek, özel ve genel sorunlarında gerekli  destek ve yönlendirmeyi yapabilecek donanımda ve eğitim düzeyindeyiz. Eğitim ve öğretimi, gençlerin gelişim dönemlerindeki sorunlarını bilen, yönetim tecrübesi olan ve her şeyden önce siz öğrencilerimizi kendi evlatlarımız olarak kabul eden bir aileyiz.

 

ÖZEL ESEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

GÜL ESEN

ÖZEL ESEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU © 2016. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ArtArda