Şube :0312 215 10 29
Merkez : 0312 215 10 28
MERKEZ
ŞUBE
BAHÇELİEVLER ŞUBE

GÜVEN, HUZUR, KONFORU BİRARADA BULABİLECEĞİNİZ
KALİTELİ, HOŞGÖRÜLÜ ve GÜLERYÜZLÜ BİR HİZMET

1,2 ve 3 kişilik oda seçenekleri,
Çalışma Odası, Çamaşır Odası, TV ve Bilardo Odası
ve daha pek çok olanak.

Ankara’nın en merkezi semtlerinden biri olan Bahçelievler’de bulunan binamız, üniversitelere mesafe olarak yakınlığının yanı sıra ulaşım açısından otobüs, metro, minibüs, öğrenci servisi duraklarına olan yakınlığından dolayı da öğrencilere son derece büyük bir avantaj sağlamaktadır.ayrıca üniversite servislerinin duraklarının olduğu milli kütüphane’ye ve Milli kütüphane metrosuna yürüme mesafesindedir.

Konum olarak pek çok lokasyona yakınlığı açısından da öğrencilerimize kolaylık sağlamaktadır. Yurt binamız; Atatürk Buz Pateni Pisti, Anıttepe Yürüyüş ve Koşu Parkuru, Yüzme Havuzu, Anıtpark, Eser Parkı, Anıtkabir, Başkent Hastanesi,Gazi hastanesi,7.cadde, AŞTİ ve Milli Kütüphane gibi yerlere yürüme mesafesindedir.

Yurdumuz aile sıcaklığı, güven, huzur, başarı ve kaliteyi arayan öğrencilerin adresi olmayı amaçlamaktadır. Tecrübeli ve eğitimli profesyonel ekibimiz ile birlikte kaliteli, hoşgörülü ve güleryüzlü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerin ve ailelerinin memnuniyeti hedeflenmektedir.

59 kişilik rahat ve ferah odalarıyla hizmet vermekte olan yurt binamızda toplam; 15 tek kişilik, 13 iki kişilik ve 6 adet üç kişilik oda bulunmaktadır.

BİNA ÖZELLİKLERİ

ODA ÖZELLİKLERİ

ÖZEL ESEN KIZ ÖĞRENCİ YURDU © 2016. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım ArtArda